Wyprawy


Oto wyprawy, na jakie możesz ze mną się wybrać:

Grupa Śnienia

Wspólnie przemierzamy Krainę Snów. Opowiadamy sobie sny, otwieramy sny i otwieramy się na sny.
Uczymy się ich języka, odczytujemy przesłanie jakie nam przynoszą. Dajemy się prowadzić snom.
Uczymy się śnić, uczymy się żyć, uczymy się siebie.
Rozwijamy się.
Grupa dla osób, które wierzą we sny, znają ich moc i chcą z nimi współpracować.
Cykliczne spotkania przez cały rok,a zazwyczaj dłużej, bo przyjaźnie zadzierzgnięte w sennej przestrzeni okazują się być wyjątkowo mocne....

Opinie klientów

Grupa Trans-Formacja

Celem grupy jest pomoc w okresie przemian, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości transformacji jakie daje nam ten czas. Pracujemy na trzech poziomach : psychicznym , duchowym i energetycznym z dużym uwzględnieniem ciała. Rozmawiamy o tym co się teraz w Was dzieje, wspomagamy się snami, uczymy się pracować ze swoją energią, zmieniamy zapisy na matrycach, uwalniamy blokady, uzdrawiamy ciało, wzmacniamy kontakt z duszą, poszerzamy świadomość i jeszcze kilka innych rzeczy. Pracujemy w grupie, wspieramy się i wzbogacamy swoimi doświadczeniami. 7 spotkań. 7 wieczorów, skok do przodu w rozwoju. Grupa bardzo intensywna. Pracujemy według mojej autorskiej metody opartej na moim wieloletnim doświadczeniu terapeutycznym, mojej praktyce duchowej, pracy ze snami oraz pracy z energią.

Opinie klientów

Wróć do Siebie

Kiedy na świecie zapada ciemność, musisz mieć światło w sobie. Kiedy wokoło panuje chaos, musisz mieć oparcie w sobie.

Wróć do siebie.

Jesteś w nieustannej relacji ze światem. Świat, jak lustro, pokazuje Ci to, co masz w sobie. Nic nie zdarza się przypadkiem. Twoje życie tworzysz Ty sam. Przez swoje wewnętrzne oprogramowanie, filtry, zniekształcenia. Świat Ci to tylko wyświetla w postaci zewnętrznych zdarzeń, żebyś mógł lepiej zobaczyć. Żebyś mógł w końcu zobaczyć. Siebie.

Wróć do siebie.

Zacznij widzieć. Zacznij słyszeć. Zacznij rozumieć. Poszerzaj świadomość.

Będziemy pracować nad tym, żebyś mógł zrozumieć, co świat Ci pokazuje. Żebyś mógł wyraźniej zobaczyć siebie. I znaleźć w sobie oparcie. Będziemy pracować w grupie po to,żebyś mógł pomóc innym, a inni pomogą Tobie. Z boku się zawsze lepiej widzi. Inna perspektywa. Gdy przejdziesz ten niezwykły czas świadomie, stanie się on Czasem Przejścia do nowej rzeczywistości. Do Twojej nowej rzeczywistości.

Opinie klientów

Grupa SPA

Grupa dla osób zmęczonych, które potrzebują wypoczynku i regeneracji, ale ... wypoczynek i regenerację chcą świadomie tworzyć razem. Dla swojego najwyższego dobra. I dla dobra innych. Grupa dla tych, którzy przeszli trans-formację. I mają prawo teraz odpocząć 🙂

Grupa Wysokoenergetyczna

Grupa zaawansowana. Do tej grupy jest się zapraszanym.

Ćwiczenia

✅ ZAPAL ŚWIATŁO W SOBIE
✅ WZMOCNIJ SWOJE GRANICE
✅ PO CO TU JESTEŚ ?

ĆWICZENIA Siła Spokoju

Mnich od lat podziwiał swojego mistrza za ogromny spokój, którym emanował. Pewnego dnia kiedy mnich siedział nad rzeką i patrzył na bezkresny horyzont, poczuł, że coś go uwiera. Jego szata przepasana była sznurem, na którym było 7 supłów. Każdy z nich symbolizował to, czemu nie poświęcił jeszcze uwagi, a co go uwierało każdego dnia. I dopiero wtedy, gdy poczuł jak bardzo go to uwiera , uświadomił sobie, jak jest to dla niego ważne. I dopiero wtedy mógł poświęcić pełną uwagę sobie, a nie odległemu horyzontowi, zewnętrznej rzeczywistości. Bo wszystko było w nim. I to, co widział, zaczynało się w jego umyśle. I zaczął rozsupływać pierwszy supeł …

Zapraszam na wspólne rozsupływanie uwierających supłów, które przeszkadzają Ci w osiągnięciu spokoju. Możesz rozłupywać wszystkie, a możesz tylko kilka. Zależy co Cię uwiera.

Seria 7 spotkań on line. Wykorzystuję wiedzę Wschodu i Zachodu, współczesnej psychologii i mistycznych systemów duchowych, bo siłę spokoju doceniano wszędzie.

Opinie klientów

WARSZTATY Energetyczne A...B...C...

W świecie wszystko jest energią. Wokół nas i w nas odbywa się nieustanny taniec energii. We Wszechświecie wszystko jest ze sobą powiązane. My sami jesteśmy siatką misternie połączonych energii. W każdej chwili wpływają one na nasze emocje, odczucia,myśli,zachowania. Jeżeli nie masz postrzegania pozazmysłowego to nie widzisz tych energii, ale być może potrafisz je odczuć. Dobrze jest być ich świadomym, panować nad nimi i potrafić skorzystać z nich dla własnego zdrowia i dobrostanu. Jeżeli Ty będziesz dyrygował tą muzyką, to w życiu będziesz grał swoją melodię. ENERGETYCZNE ABC to podstawowa wiedza z zakresu energetycznej struktury człowieka i Wszechświata. Warsztat składa się z trzech niezależnych modułów. W czasie warsztatów podzielę się z Wami swoją wiedzą oraz zaproponuję proste ćwiczenia do samodzielnego wykonywania.

Opinie klientów

Spotkania przy Kołowrotku

Otwarte spotkania dyskusyjne on line gdzie w atmosferze wzajemnego szacunku dla odmienności rozmawiamy na konkretny temat. Kołowrotek słuchał już naszych dyskusji o tym jak nie zagubić się w dżungli informacji, co nas inspiruje, co nas łączy, jakie wyzwania przed nami stoją, do kogo należy ciało czyli kwestia szczepień, czego nas nauczył ten czas. I słuchając nas kręcił się miarowo rozsnuwając odwieczną mądrością, że życie we Wszechświecie toczy się w cyklach...i teraz dla ludzkości nastał taki cykl ...zmierzenia się z podstawowymi kwestiami człowieczeństwa ... Rytm kołowrotka uspokajał rozognione głowy, przywracał spokój i zaufanie w pozytywny obrót spraw ...

Opinie klientów

Udało się!

Dziękuję za zapisanie się na listę mailingową.
 Już za chwilę otrzymasz na skrzynkę mailową potwierdzenie i mały prezent.
Do usłyszenia!

Uwaga!
Jeśli nie znajdziesz maila być można znajduje się w skrzynce Oferty lub Spam.

Ta strona używa technologii cookies, korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie.