W świecie, który promuje  dystans i maski , my stawiamy na bliskość i prawdę. Wiemy jak ważne są bliskie, życzliwe relacje. Wiemy, ze komputer nigdy nie zastąpi żywego  człowieka, a  ipod nie odwzajemni Twojej  przyjaźni. Dlatego budujemy wspólnotę. Wspólnotę  ludzi którzy dzielą  się swoimi myślami, uczuciami, doświadczeniami. Ludzi, którzy chcą się poznawać i nawzajem ubogacać.

Bo w każdym  z  nas jest Piękno. Bo w każdym  z  nas jest Światło. A wydobyte na zewnątrz staje się Pięknem rozświetlającym Drogę.

Jeżeli tego szukasz, witaj serdecznie w naszym gronie. 

Forum jest naszą świętą Przestrzenią Spotkania.

Zdejmujemy buty jak tam wchodzimy. Strzepujemy pył z rękawów. Ściszamy głos. Forum to miejsce, gdzie spotykamy się z bliskimi , życzliwymi , uważnymi osobami. Miejsce gdzie możemy się odsłonić bez obaw, ze ktoś nas zaatakuje , czy wykorzysta. Miejsce gdzie jesteśmy uważni na drugiego, na jego odmienność, na jego potrzeby. Miejsce, które sami tworzymy. Stosownie do tego, czego potrzebujemy. Do Forum mają dostęp tylko osoby, które znamy osobiście – były na jakimś kursie, warsztatach, spotkaniu, grupie. Jeżeli jeszcze nie byłeś, ale zamierzasz, a bardzo chciałbyś być na Forum, napisz do mnie . Na Forum odnosimy się do siebie z szacunkiem i życzliwością, stawiając delikatność ponad konfrontacyjnością. Na  Forum przedstawiamy siebie, ale nie promujemy siebie , ani swoich produktów/blogów/grup itd. Staramy się wyczuć delikatną granicę dobrego smaku. Cenimy piękno. Również to, które wyraża się poprzez słowa. Gdyby kogoś zawiodło rozeznanie, administrator forum przyjdzie  z pomocą. Jeżeli pomoc administratora nie zostanie właściwie przyjęta, będziemy musieli się rozstać. 

Wejście do Forum jest bezpłatne do 21.03.2021.

Aby widzieć zawartość musisz być zalogowany!

[bbp-forum-index]

Udało się!

Dziękuję za zapisanie się na listę mailingową.
 Już za chwilę otrzymasz na skrzynkę mailową potwierdzenie i mały prezent.
Do usłyszenia!

Uwaga!
Jeśli nie znajdziesz maila być można znajduje się w skrzynce Oferty lub Spam.

Ta strona używa technologii cookies, korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie.